• 04134487599
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

خدمات کالیبراسیون

شرکت سنجش دقیق پاسارگاد در سال 1389 با هدف ترویج و توسعه فرهنگ اندازه شناسی و ارائه خدمات کالیبراسیون و اندازه گیری دقیق به صنایع مختلف کشور تأسیس گردید. مدیریت ارشد و کارشناسان این مجموعه با اتکا به علم و تجارب چندین ساله خود در زمینه اندازه شناسی در همان بدو تأسیس موفق به اخذ صلاحیت همکاری با سازمان ملی استاندارد ایران در زمینه کالیبراسیون شدند همچنین سال 1391 پس از ارزیابی انجام شده توسط مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران موفق به اخذ گواهینامه ISO/IEC 17025 گردید.
با تغییر در ارکان مدیریتی شرکت، مدیران جدید هدف ارتقاء سطح خدمات کالیبراسیون در ابعاد وسیعتر را سرلوحه خود قرار دادند که نتیجه آن در سال 1395 رسیدن به یک حد مطلوب در ارائه خدمات کالیبراسیون در گستره قابل توجهی برای مشتریان را فراهم نمود که این روند هدف تمام ناشدنی است ...
آزمایشگاه کالیبراسیون سنجش دقیق پاسارگاد بعنوان یکی از کارآمدترین مراجع برای ارائه خدمات آزمایشگاهی در زمینه انجام کالیبراسیون های کمیتهای دما، رطوبت، فشار، نیرو، گشتاور، جرم، ابعاد، حجم، شیمی و الکتریک-الکترونیکی- قدرت-مخابراتی براساس استاندارد ملی و بین المللی، قابلیت اطمینان به نتایج و ردیابی داده های کالیبراسیون خود را از طریق ارائه خدمات آزمایشگاهی باکیفیت و بکارگیری رویه های حرفه ای مناسب و روش های استاندارد ملی و بین المللی به مشتریان خود نشان می دهد وبدین منظور موارد زیر را سرلوحه عملکرد خود قرار داده است:
1- ارایه خدمات باکیفیت و مطلوب به مشتریان و ارتقاء رضایت ایشان
2- ایجاد انگیزش و ارتقاء سطح مهارت، آگاهی و کارآیی کارکنان
3- افزایش دامنه کاری خدمات آزمایشگاه
4- افزایش مشتریان و حجم کاری آزمایشگاه

جهت حصول به موارد فوق، آزمایشگاه کالیبراسیون سنجش دقیق پاسارگاد، سیستم مدیریت کیفیت خود را براساس الزامات استاندارد بین المللی ISO/IEC 17025 قرار داده است و مدیریت ارشد آزمایشگاه خود را ملزم و متهد می داند منابع و امکانات لازم جهت تحقق اهداف و برآوردسازی الزامات این استاندارد و بهبود مداوم اثربخشی سیستم مدیریت آزمایشگاه را فراهم آورد. اطمینان دارم که کلیه همکاران در جهت رعایت، اجرا و برقرار نگه داشتن این خط مشی همواره همکاری لازم را مبذول خواهند داشت.

درباره ما

رویکرد ارائه مطلوب خدمات کالیبراسیون و تامین قطعات ابزار دقیق و همچنین مشاوره های فنی در سراسر ایران وظیفه شرکت می باشد که این کار را به خوبی برای شما انجام می دهد.

آزمایشگاه کالیبراسیون سنجش دقیق پاسارگاد

تماس با ما

آدرس : تبریز /دیزل آباد/ بلوار صنعت /شهرک فناوری خودرو /ساختمان مرکزی / واحد 106
دفتر مرکزی : 04134487599
فکس : 04134487704
ایمیل: info@iran-ppm.com
شنبه تا پنجشنبه 
09:00 - 17:00

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

© تمام حقوق برای آزمایشگاه کالیبراسیون سنجش دقیق پاسارگاد محفوظ است