• 04134487599
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

قوانین و مقررات

الف)شرایط عمومی
تمامی مکاتبات مشتریان عزیز با شرکت سنجش دقیق پاسارگاد طی سربرگ رسمی و از طریق فاکس، شبکه اجتماعی و ایمیل این شرکت، پذیرفته شده و سنجش دقیق پاسارگاد موظف است در اسرع وقت نسبت به خواسته مشتری گرامی پاسخ مناسبی ارائه نماید، در این زمینه مسئولیت پاسخ بعهده مدیریت این شرکت می¬باشد.
1. در صورتی که کالیبراسیون در محل مشتری انجام شود، جهت جلوگیری از بروز هرگونه اشتباه فنی در مدت زمانی که افراد فنی اعزامی درگیر کالیبراسیون هستند، افراد صلاحیت دار و فنی مشتری بایستی در طول مدت کالیبراسیون تجهیز حاضر باشند. مشتری و کارکنان آن، مسئول فراهم کردن شرایط مناسب جهت سلامت و ایمنی شغلی افراد اعزام شده این شرکت می باشند تا ضمن جلوگیری از حوادث ناآشنا برای فرد یا افراد کالیبره کننده، شرایط مناسب را برای کالیبراسیون دقیق فراهم آورند.
2. وسایلی که برای کالیبره شدن به آزمایشگاه کالیبراسیون این شرکت فرستاده می شود، حتی المقدور بایستی با شکل اصلی بسته بندی شود و بدون آسیب و خسارت به این شرکت فرستاده شود. در فرم در خواست سنجش دقیق پاسارگاد خواسته شده که,دفترچه راهنمای کاربر,لوازم و تجهیزات مورد نیاز وسیله به همراه کپی آخرین رسید یا برگ کالیبراسیون درون جعبه بسته بندی قرار داده شود.
3. شرکت سنجش دقیق پاسارگاد هیچ گونه مسئولیتی در قبال آسیب های وارد شده هنگام حمل و نقل ندارد.در مرحله دریافت اولیه تجهیز، کنترل هایی خواهد بود که شامل بازرسی عینی و کمی تجهیز بوده و کنترل عملکردی را در بر نمی گیرد.
4. در خواست مشتری صرفا در صورتی که با روشهای متداول و رسمی و قانونی کالیبراسیون یا استاندارد های ملی یا بین المللی منطبق با گستره کاری آزمایشگاه سنجش دقیق پاسارگاد باشد پذیرفته خواهد شد.
5. در صورت درخواست برای اندازه گیری مجدد و اعتراض به نتایج آن، یک کارشناس استاندارد از طرف آزمایشگاه سنجش دقیق پاسارگاد منصوب و نتایج را مورد بررسی قرار خواهد داد.
6. خدمات کالیبراسیون برابر با تعرفه های این شرکت است و پرداخت هزینه انتقال و هزینه های جانبی به عهده مشتری می باشد.
7. به غیر از موارد خاص، روزهای کاری آزمایشگاه از شنبه الی چهارشنبه هر هفته از ساعت 0900 الی 1700 و پنجشنبه از ساعت 0900 الی 1330 می باشد.
8. چنانچه انجام کالیبراسیون در این آزمایشگاه میسر نباشد، انجام آن در آزمایشگاه همکار دیگری به اطلاع مشتری رسیده و پس از اخذ تأییدیه توسط مشتری اقدامات بعدی انجام خواهد شد.

ب)شرایط محرمانه
این شرکت به کلیه اصول بیطرفی و محرمانه بودن اسرار و اطلاعات در کلیه مراحل کالیبراسیون متعهد است. برهمین مبنا شرکت سنجش دقیق پاسارگاد از کلیه کارکنان خود تعهدنامه رازداری دریافت نموده است.
کپی مستندات و سوابق در رایانه و سرور این شرکت بایگانی و ذخیره می گردد که صرفا افراد مجاز که نام آنها در سیستم حفاظت اطلاعات و بایگانی قید شده قابل دسترسی می¬باشد.

ج)قیمت و شرایط پرداخت
1. توافق قیمتی برای تمامی خدمات این شرکت ( کالیبراسیون، تأمین و فروش، مشاوره، تعمیرات و ... ) قبل از هر اقدامی انجام خواهد شد.
2. در مورد خدمات کالیبراسیون گواهی کالیبراسیون و گزارش اندازه گیری پس از دریافت وجه صورت حساب ارائه خواهد شد.
3. چنانه در حین کالیبراسیون تجهیز نیاز به تعمیر داشته باشد یا خارج از تنظیمات معمول باشد پس از اخذ مجوز تعمیر از مشتری و توافق برای هزینه تعمیر، اقدامات بعدی انجام خواهد شد.


درباره ما

رویکرد ارائه مطلوب خدمات کالیبراسیون و تامین قطعات ابزار دقیق و همچنین مشاوره های فنی در سراسر ایران وظیفه شرکت می باشد که این کار را به خوبی برای شما انجام می دهد.

آزمایشگاه کالیبراسیون سنجش دقیق پاسارگاد

تماس با ما

آدرس : تبریز /دیزل آباد/ بلوار صنعت /شهرک فناوری خودرو /ساختمان مرکزی / واحد 106
دفتر مرکزی : 04134487599
فکس : 04134487704
ایمیل: info@iran-ppm.com
شنبه تا پنجشنبه 
09:00 - 17:00

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

© تمام حقوق برای آزمایشگاه کالیبراسیون سنجش دقیق پاسارگاد محفوظ است