• 04134487599
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تعمیرات تجهیزات پزشکی بیمارستانی

رشته نوپاي مهندسي پزشکي ترکيبي از علوم پزشکي،الکترونيک ، مکانيک و علم مواد است. در بيمارستان و مطب پزشکان دستگاه هاي متنوع ، گرانبها و بسيار حياتي موجود مي باشد که نياز به نگهداري ، سرويس و تعمير داشته و اين امر توسط افراد متخصص و آموزش ديده بايد انجام گيرد، همانطور که بدون وجود پزشک، بيمارستان هيچ حرکتي در مداواي بيماران نميتواند انجام دهد، اين تخصص نيز مکمل کار پزشکان در امر تشخيص و تکميل درمان است. بدیهی است توسعه علم پزشکی بدون وجود تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی مختلف غیر ممکن میباشد و به نوعی رشد این علم را میتوان مدیون وجود دستگاهها و تجهییزات پزشکی و آزمایشگاهی دانست. همکاری پزشکان با مهندسان پزشکی عامل اصلی توسعه این تجهیزات و پیدایش روشهای نوین درمان و کنترل بسیاری از بیماریها بوده است. 

با این حال بر کسی پوشیده نیست که تجهیزات پزشکی در کنار تجهیزات نظامی و فضایی از مدرن و به روزترین طراحی و مراحل ساخت بهره برده و دارای سیستم های پیچیده الکترونیکی و مکانیکی می باشند.و همیشه تعمیر و عیب یابی این تجهیزات نیاز به دانش روز دنیا و آشنایی با تکنولوژی های جدید و افراد متخصص بوده است.

امروزه اکثر مراکز آزمايشگاهی و درمانی بزرگ کشور با حجم عظیمی از تجهيزات آزمايشگاهی در سازمان خود مواجه هستند، توجه و گرایش ویژه به سیستم های مدیریت نگهداری و تعمیرات به عنوان یک راه حل مبتنی بر فناوری شده است. در شرکت سنجش دقیق پاسارگاد با در نظر گرفتن موضوع فوق و استراتژی نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه بر اساس سیستم نگهداری و تعمیرات در صنایع مختلف به طراحی الگویی از یک سیستم نگهداری و تعمیرات با استفاده از روشهای عالی می پردازیم . ما در شرکت سنجش دقیق پاسارگاد ابتدا برای شناخت کامل از سیستم و روشهای کاری شما جهت نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه، نمودار های گردش کار تهیه و مدل نمودار جریان داده و مدل ارتباط نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه، را برای شما طراحی می کنيم . البته اساساً نگهداری و تعمیرات ، تنها حوزه نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه را شامل نمی شود، اگر چه این مورد ( نگهداری و تعميرات پیشگیرانه ) یکی از مهم ترین استراتژی های نگهداری و تعمیرات بشمار می رود اما بايد دقت کرد و دانست که نگهداری و تعمیرات تنها روغنکاری نیست، اگرچه روغنکاری یکی از فعالیتها و اقدامات مقدماتی در حوزه نگهداری و تعمیرات می باشد. در شرکت سنجش دقیق پاسارگاد اقدامات تعمیرات در کوتاهترین زمان ممکن و کیفیتی با برای سازمان ها . صنايع انجام می گيرد . و از آنجایی که تعمیرات درست برای دستگاههای آزمايشگاهی با تکنولوژی بالا یک هنر است؛ سعی بر اين داريم تا بهترین امکانات را در اختيار شما قرار دهيم .

لازم به توضیح است که بسیاری از شرکت ها فروشنده لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی قادر به ارائه خدمات نصب ,  راه اندازی و آموزش کارکرد دستگاهها نمی باشند که این برای بسیاری از مصرف کنندگان اشکالات بسیاری را ايجاد می کنند . و يا اينکه در صورتی که دستگاهها دچار مشکل فنی شوند امکان ارائه خدمات تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی را ندارند و چه بسیارند دستگاههایی که در آزمایشگاهها به خاطر مشکلات بسیار اندک قابل استفاده و کارکرد نمی باشند و مصرف کننده را با هزینه های بسیاری رو به رو می کنند .

شرکت مهندسی سنجش دقیق پاسارگاد مجری تخصصی ترین تعمیرات تجهیزات پزشکی و بیمارستانی در شمال غرب کشور می باشد. تعمیرات تجهیزات پزشکی شامل انواع دستگاه های سونوگرافی، رادیولوژی، سونوکید، فتال مانیتورینگ، پمپ سرم و سرنگ، الکتروکوتر،بلاد وارمر، ونتیلاتور، پالس اکسی متر، الکترو شوک، ای سی جی، مانیتور علائم حیاتی و سایر تجهیزات بیمارستانی . کادر فنی ، تخصصی و ابزاردقیق پزشکی در واحد فنی مهندسی سنجش دقیق پاسارگاد با در اختیار داشتن جدیدترین تجهیزات تست و اندازه گیری با هدف تعمیر انواع برد الکترونیکی آماده ارائه خدمات به بیمارستانها و کلینیک های پزشکی ، دندانپزشکی و همکاران میباشد.

همچنين يکی از مزيت های بخش فنی شرکت سنجش دقیق پاسارگاد امکان ارائه گواهی کاليبراسيون  جهت دستگاههای تعمير شده به مشتريان می باشد در نتیجه  در وقت و هزينه های مختلف مشتريان محترم صرفه جويي شود .

تعمیر تخصصی کلیه بردهای الکترونیک موجود در تجهیزات بیمارستانی از قبیل:

 • هر نوع برد الکترونیک در دستگاه های تصویربرداری نظیر سی تی اسکن ، MRI سونوگرافی ، رادیوگرافی
 • دستگاه پمپ سرم
 • دستگاه مانیتور علائم حیاتی
 • الکتروسرجری
 • انکوباتور 
 • آون
 • سمپلر
 • ph متر 
 • مانیتور 
 • BLOOD WARMER و تجهیزات آزمایشگاهی مرتبط
 • ساتریفیوژ آزمایشگاهی
 • و انواع کالیبراتورهای تجهیزات بیمارستانی

مهندسین شرکت سنجش دقیق پاسارگاد  که در گروههای طراحی و ساخت و بهینه سازی تجربه ای اندوخته اند توانسته اند علاوه بر امور طراحی در عیب یابی و تعمیر تجهیزات مدرن و خاص گامی فراتر از حد انتظار برداند و بر پایه این تجربه گرانبها خدمت رسانی در حوزه تجهیزات پزشکی را نیز سرلوحه امور خود قرار داده اند تا بتوانند ضمن عیب یابی در تعمیر و راه اندازی اینگونه تجهیزات تا جایی که امکان آن باشد در خدمت علم پزشکی و رفع دغدغه بیماران باشند. انشاء...

جهت کسب اطلاعات بیشتر و کسب راهنمایی و مشاوره های فنی در زمینه تامین و فروش و تعمیرات تجهیزات پزشکی و بیمارستانی با یکی از راه های ارتباطی شرکت  تماس حاصل فرمایید

 


درباره ما

رویکرد ارائه مطلوب خدمات کالیبراسیون و تامین قطعات ابزار دقیق و همچنین مشاوره های فنی در سراسر ایران وظیفه شرکت می باشد که این کار را به خوبی برای شما انجام می دهد.

آزمایشگاه کالیبراسیون سنجش دقیق پاسارگاد

تماس با ما

آدرس : تبریز /دیزل آباد/ بلوار صنعت /شهرک فناوری خودرو /ساختمان مرکزی / واحد 106
دفتر مرکزی : 04134487599
فکس : 04134487704
ایمیل: info@iran-ppm.com
شنبه تا پنجشنبه 
09:00 - 17:00

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

© تمام حقوق برای آزمایشگاه کالیبراسیون سنجش دقیق پاسارگاد محفوظ است